کارگزاری فارکس

کارگزاری فارکس چیست؟

مهمترین ویژگی‌های یک کارگزاری معتبر چیست؟

امنیت کارگزاری

واریز و برداشت کارگزاری

کارمزد معاملات به صرفه

پشتیبانی خوب

خدمات کاربردی

کارگزاری فارکس برای ایران (پیشنهادی)

کارگزاری اپوفایننس (Opofinance.com)

امنیت کارگزاری اپوفایننس

واریز و برداشت راحت با کارگزاری اپوفایننس

کارمزد معاملات کارگزاری اپوفایننس

پشتیبانی کارگزاری اپوفایننس    

خدمات کارگزاری اپوفایننس

 

کارگزاری فارکس چیست؟

کارگزاری فارکس به یک شرکت خدمات مالی گفته می‌شود که بستری برای خرید و فروش ارزهای خارجی را فراهم می‌سازد. معاملات در بازار فارکس، همیشه بین یک خریدار و یک فروشنده اتفاق افتاده که وظیفه‌ی اصلی کارگزاری، پیدا کردن طرفین معامله و اصطلاحاً جوش دادن معاملات است. فارکس یک بازار جهانی است، برای همین به صورت 24 ساعته در 5 روز هفته باز است. به کاربرهای کارگزاری فارکس، معامله‌گر یا تریدرهای خرد می‌گویند که از پلتفرم‌های کارگزاری (متاتریدر 4 و 5) برای تحلیل قیمت ارزها یا سایر موارد دیگر و انجام معاملات، استفاده می‌کنند. البته بعضی از تریدرها عضو شرکت‌های خدماتی مالی بزرگی هستند که به نمایندگی از بانک‌های سرمایه‌گذاری و سایر مشتریان، معاملات در بازار فارکس  را نیز انجام می‌دهند. هر کارگزاری فارکس فقط بخش کوچکی از بزرگ‌ترین بازار مالی دنیا (فارکس) را اداره می‌کند. در حال حاضر کارگزاری‌های خیلی زیادی در دنیا وجود دارد، امّا چگونه کارگزاری مناسبی برای فعالیت در بازار قارکس انتخاب کنیم؟

 

مهمترین ویژگی‌های یک کارگزاری معتبر چیست؟

• امنیت

• واریز و برداشت راحت

• کارمزد معاملات به صرفه

• پشتیبانی قوی

• خدمات کاربردی

 

امنیت کارگزاری

مهمترین ویژگی امنیت و اعتبار یک کارگزاری فارکس است که برای ایجاد اعتماد و اطمینان خاطر کاربرهای خود از امنیت سرمایه و صحت فعالیت‌های معاملاتی، زیر نظر سازمان‌های نظارتی قرار می‌گیرند، به عبارتی کارگزاریی که رگوله باشد.

 

واریز و برداشت در کارگزاری

کارگزاری باید روش‌های مختلف زیادی در واریز و برداشت برای کاربرهای خود قرار دهد که هم سرعت بالایی داشته باشد و هم کارمزدی نداشته باشد تا بتواند به راحتی سرمایه خود را انتقال دهد.

 

کارمزد معاملات به صرفه

درآمد اکثر کارگزاری‌ها از کارمزد باز کردن معاملات کاربرها در بازار فارکس است، که میزان این کارمزد در حساب‌های معاملاتی و کارگزاری‌های مختلف متفاوت است. میزان این کارمزد در بعضی از کارگزاری‌ها زیاد است که مناسب هر استراتژی نخواهد بود، پس باید کارگزاریی را انتخاب کرد که کارمزد معاملات آن به صرفه باشد.

 

پشتیبانی خوب

قطعاً برای کاربرهای کارگزاری فارکس سوالات و مشکلاتی به وجود خواهد آمد و خیلی مهم است که پشتیبانی یا مدیر حساب آنها بتوانند در سریعترین حالت ممکن به آن رسیدگی کنند، تا کاربر بتواند با خیال راحت فعالیت معاملاتی خود را انجام دهد و به کارگزاری تکیه کند.

 

خدمات کاربردی

هر کارگزاری باید به گونه‌ای به کاربرهای خود خدمات بدهد که آنها احساس نیاز به بقیه پلتفرم‌های دیگر را نداشته باشند.

 

کارگزاری فارکس برای ایران (پیشنهادی)

متاسفانه به علت محدودیت و تحریم‌های روی کشور ایران نمی‌توانیم از هر کارگزاری که می‌خواهیم استفاده کنیم، ولی با این حال کارگزاری‌های فارکس زیادی به ایران خدمات می‌دهند که در آکادمی پیپ‌راز میتوانیم مناسبترین و معتبرترین آن را برای استفاده به شما پیشنهاد بدهیم.

 

ثبت‌نام رایگان در کارگزاری اپوفایننس

 

امنیت کارگزاری اپوفایننس

بروکر یا کارگزاری اپوفایننس تحت نظارت (رگوله) سازمان FSA  (جمهوری سیشل) و همچنین سازمان کمیسیون مالی سنت وینست وگاردین، که تا سقف 20.000 یورو حساب کاربرهای کارگزاری اپوفایننس را بیمه می‌کند، است که باعث امنیت سرمایه و فعالیتهای معاملاتی معامله‌گران در این کارگزاری شده است.

 

و همچنین داشتن تیکهای معتبر در سوشیال مدیاهای مختلف نشان دهنده اعتبار این کارگزاری نیز میباشد.

 

واریز و برداشت کارگزاری اپوفایننس

در بروکر اپوفایننس می‌توانید از روش‌های زیادی فعالیت‌های واریز و برداشت خود را با سرعت بالا و بدون کارمزد انجام دهید از جمله: ریال، اکثر ارزهای دیجیتال، ویزا و مستر کارت، پرفکت مانی و روش‌های دیگه مثل عکس پایین

 

کارمزد معاملات کارگزاری اپوفایننس

خوشبختانه کارمزد یا اسپرد و کمیسیون معاملات در بروکر اپوفایننس نسبت بقیه بروکرهایی که به ایران خدمات می‌دهند، پایینتر و به صرفه‌تر است، حتی بعضی از حساب‌های کارگزاری اپوفایننس سواپ و کمیسیون ندارد. مثل عکس پایین

 

پشتیبانی کارگزاری اپوفایننس

بروکر اپوفایننس جزو محدود کارگزاری‌هایی است که پشتیبانی فارسی فوق‌العاده قوی دارد، جدا از چت فارسی آنلاین به صورت 24 ساعته، بعد از ثبت‌نام شما یک مدیر حساب خواهید داشت که پاسخگوی تمامی سوالات و راهنمای شما در مراحل استفاده از کارگزاری است.

 

خدمات کاربردی کارگزاری اپوفایننس

جالبه که بدانید بروکر اپوفایننس تنها کارگزاریی است که خدمات زیادی به کاربرهای خود می‌دهد از جمله:

تحلیل تمامی ارزها در دوره‌های زمانی مختلف به صورت روزانه و رایگان، که شما می‌توانید از این آنها هم به عنوان سیگنال و هم کمک در تحلیل‌های شخصی خود استفاده کنید.

 

تقویم اقتصادی و اخبارهای مهم دنیا، در کارگزاری اپوفایننس که تاثیر و نتایج رویدادها را روی بازار نشان می‌دهد را می‌توانید بررسی و در تحلیل‌ها و  معاملات خود استفاده کنید.

 

ابزارهای معاملاتی و تحلیل TradingView و web Terminal

 

ماشین حساب فارکس (Trading Calculator)

 

سوشیال ترید (Social Trade)

 

درآمد IB یا دعوت به بروکر