معرفی پراپ فرم FORFX

معرفی پراپ فرم forfx

اگه بیشتر از 400  هزار دلار برای ترید دارید ، ادامه مقاله رو مطالعه نکنید ...

مشاوره مستقیم در واتساپ 

 

آیا میدانید حجم معاملات روزانه در بازار فارکس بیشتر از بودجه سالانه ۲ کشور بزرگ چین و آمریکا است!؟ فرصت یا تهدید؟

تریدرهای مبتدی رسیدن به یک استراتژی سودده را پایان مسیر پر پیچ و خم  معامله گری میدانند ، تصور میکنند داشتن استراتژی معاملاتی یعنی رسیدن به ثروت بی نهایت!

اگه با الفبای فارکس آشنا باشید میدانید هیچ استراتژی وین ریت 100درصدی ندارد ، معامله گران حرفه ای در کنار استراتژی سودده ، پلن مدیریت ریسک و سرمایه دارند و هرگز با رفتارهای قمارگونه به دنبال سود بیشتر نیستند. رفتارهایی که بیشتر از ۹۰ درصد معامله گران را با ضرر از بازار فارکس خارج کرده است ..

بر خلاف تصور، حرفه ای ها برای کسب سود بیشتر ، ریسک بزرگی نمیکنند، فقط از سرمایه بزرگ تر استفاده میکنند و حتی ریسک را کاهش میدهند.  آنها عدم قطعیت در بازار فارکس را عمیقا درک میکنند و به جای فوکوس روی نتیجه ۱ ترید ( مرگ یا زندگی) روی برآیند ماهانه و سالانه تمرکز دارند و با همین فرمول در شرایط بحرانی از بازار خارج نمیشوند.

با دلار ۵۸ هزار تومانی تامین سرمایه ترید بزرگ برای اکثر معامله گران ایرانی سخت و نشدنی است ، با سود منطقی (۵ تا ۱۵ درصد) سود حساب های کوچک جذاب نیست و کم کم ناخواسته معامله گر از پلن مدیریت ریسک و سرمایه خارج شده و برای سود بیشتر ریسک بزرگ تری انجام میدهد ( کاملا قمارگونه) متاسفانه نه تنها این حساب ها رشد نمیکند ، کل سرمایه اولیه تریدرهم از دست میرود.

 

 

سال ها است در دنیا برای تامین سرمایه ترید راهکار ارائه  شده است که قطعا کم ریسک ترین مسیر برای سود بیشتر با ریسک کمتر است ...

پراپ فرم ها(شرکت های تامین سرمایه ترید ) بیشتر از ۱۰ سال است که به تریدرهای سودده و منظم از طریق برگزاری ۲ مرحله آزمون(چالش) سرمایه ترید میدهند ( از ۵ هزار  تا چند میلیون دلار ...)  از جذابیت های حساب های پراپ میتوان به تقسیم سود عالی ( ۸۰ به ۲۰ به نفع تریدر) اشاره کرد.  البته در شرایط بحرانی و ضرر که برای همه تریدرها ممکن است اتفاق بیفتد ، در صورت نقص قوانین  فقط حساب پراپ از دست میرود و ضررها کاملا به عهده شرکت پراپ است.

 

بیشتر بدانید: استراتژی معاملاتی پراپ فرم

 

کدام انتخاب ریسک کمتر و سود بیشتری دارد؟

اگه تریدر روی حساب 100 دلاری شخصی ماهانه ۵۰ درصد سود بسازد در پایان ماه فقط ۵۰ دلار سود به دست آورده ، اما اگه تریدر با 100 دلار ، حساب ۱۰ هزار دلاری پراپ بگیرید و فقط ۵ درصد سود بسازد ، ۵۰۰ دلار سود به دست میاورد ...

ریسک کمتر و سود بیشتر با حساب های بزرگ پراپ کاملا واضح است .

کدام پراپ فرم؟

حدود۳ سال است که پراپ های معتبر مثل Ftmo به دلیل تحریم ها به ایرانیان خدمات نمیدهند. در این فرصت پراپ های ایرانی یکی پس از دیگری شروع به فعالیت کردند،تا این لحضه متاسفانه تعداد زیادی اسکم شدند و چند پراپ فرم دیگر با قوانین سلیقه ای در تلاش برای بقا خود هستند.

همکاری بروکر اپوفایننس با پراپ FORFX

معامله گران ایرانی بروکر رگوله شده اپوفایننس را از سال  2020 با ویژگی های جذاب و رو به رشد می شناسند و حالا این بروکر در اقدامی جسورانه  با پراپ FORFX همکاری خود را آغاز کرده است تا دغدغه تریدرهای ایرانی برای استفاده از پراپ فرم معتبر به صفر برسد.

خلاقیت و نوآوری در پراپ فرم FORFX

فور اِف ایکس با شناسایی نقاط ضعف پراپ فرم های قدیمی ، راهکارهای نوین برای تامین سرمایه ترید ارائه کرده است. در فور اِف ایکس ارزیابی مهارت معامله گران با ۲ روش فراهم شده است ...

 

 

روش قدیمی (حساب دمو)

در این روش قدیمی خلاقیت چاشنی کار پراپ فرم فور اِف ایکس شده است . بعد از ثبت نام اولیه در سایت ،  طرح مورد نظر را متناسب با سبک و نیازهای معاملاتی انتخاب میکنید ،سپس چالش ۲ مرحله ای آغاز می شود ...

پلن های چالش دمو 

۱- حرفه ای نرمال ۲- حرفه ای پر ریسک ۳- فوق حرفه ای نرمال ۴- فوق حرفه ای پر ریسک

 

شرایط پلن حرفه ای نرمال  

بدون محدودیت زمانی 

حد ضرر روزانه ۵ درصد

حد ضرر کلی ۱۰ درصد

تارگت سود در مرحله اول ۱۰ درصد

تارگت سود مرحله دوم ۵ درصد

حداقل روزهای معاملاتی : ۴ روز

تقسیم سود: ۸۰ درصد

تکرار رایگان ندارد

 

شرایط پلن حرفه ای پر ریسک

بدون محدودیت زمانی 

حد ضرر روزانه ۱۰ درصد 

حد ضرر کلی ۲۰ درصد 

تارگت سود در مرحله اول ۲۰ درصد 

تارگت سود مرحله دوم ۱۰ درصد

حداقل روزهای معاملاتی : ۴ روز  

تقسیم سود: ۸۰ درصد 

تکرار رایگان ندارد